turk bayrak satın al
roll up banner
yelken bayrak

Ham Bez Çanta İmalatı Ankara

Ham Bez Çanta İmalatı Yapan Firmamızı Aradığınızda

Konusunda Uzman Müşteri Temsilcilerimiz ÜCRETSİZ Olarak

Tasarımınızı Hazırlar ve Sizden Onay Alır…

Teslimat Süresi ve Fiyat İçin Bizi Aramanız Yeterlidir.

Ham bez çanta , geri dönüşümlü, uzun ömürlü, çevre dostu ve her geçen gün kirlenen dünyada plastik poşet çanta yerine kullanılabilecek en ideal çantadır. Ham bez çanta kullanım yerleri çok çeşitlilik göstermektedir. Üniversitelerden derneklere, sosyal sorumluluk projelerinden sanatsal çalışmalara, fuarlardan konferanslara birçok alanda bez çanta kullanılmaktadır. Tamamen Doğa Ve Çevre Dostu Ürünlerde Üst Kalite Ham Bez Kumaş Kullanılmaktadır.

Ürün Tutma Sapları, Omuz Askılı Ve ya El Tutma Bölümleri İstediğiniz Ebatlarda Olabilir. Emprime, Dijital Ve Ofset Transfer Baskı İmkanı bulunmaktadır.

Genel Özellikleri;

  • Ham Bez Kumaş üzerine transfer baskı yapılmakta olup, iplik dikişli, isteğe göre omuz askılı veya el tutmalı olarak istenilen ölçüde üretim yapılmaktadır.
Promosyon Ham Bez Çantalar Ankara  için önemli bir yere sahip olan bir ürün grubudur. Özellikle plastik ile olan  mücadelede ham bez çanta doğa dostu olması ile de vazgeçilmez bir yere sahip olmuştur.
   30 X 40 cm ham bez çantalar bu grupta en çok tercih edilen ham bez çanta modelidir. Kullanışlılık olarak uygunluğu, ebat olarak oldukça yeterli bir hacim sunan bu çantalar, doğa dostu olması ile de sizler için tercihinize sunulmuştur.
   Seçim özel ham bez çantalar ise, seçim için oldukça çok tercih edilen bir grubudur. Seçim için partilerin logolarını baskılı olarak hizmetinize sunulmuştur. Çevreyi kirletmemesi, tekrar tekrar kullanılabilmesi seçim için en kullanışlı promosyon ürünlerinden biri olmasını sağlamıştır.

Ürün Detayları

100%Pamuk

Standart kulp uzluğu (70 cm) – Kendi kumaşından dikilmiş

140 gr hambez kumaştan imal edilmiştir

Ölçü:

Kulp uzunluğu 70 cm

Bez çanta boyutları 30 x 40 cm ( +- 0,5 cm )

Güvenli Alışveriş

En uygun fiyat avantajı

Icon Icon Icon Icon