turk bayrak satın al
roll up banner
yelken bayrak

Makam Bayrak Direği

Makam bayrak direkleri, ebat, boyut ve çeşitleri ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır. Makam Bayrak Direği Çeşitleri; Pirinç makam bayrak direği, Krom makam bayrak direği, Ahşap makam bayrak direği, Özel imalat makam bayrak direkleri gibi çeşitleri vardır.  Özel siparişlerde istenilen ebatta imalat ve üretim yapılmaktadır.

Pirinç Makam Bayrak Direği – Pirinç Salon Direği

Genellikle makam odalarında kullanılan fakat oldukça zengin kullanım içeriğine sahip bir üründür. Salon direği de denilmektedir. Makamı temsil eder kalite ve özellikte imal edilmektedir. Çeşitleri mevcuttur. Boyu âlem dahil ( ay-yıldız) genellikle özel ölçü istenmediği sürece 225 cm dir. Türk Bayrağı takılacağı zaman âlem yani ay-yıldız kullanılır. Diğer tüm hallerde âlem kesinlikle takılmaz. Âlem ( ay-yıldız ) ölçüsü 12 cm dir. Kullanım alanı genellikle makam odaları olsa bile diğer tüm alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

– Makam odalarında, toplantı salonlarında, konuşmacı kürsülerinin yan veya arka taraflarında, kongre, sempozyum ve organizasyonlarda, tanıtıcı bayrak takılması ile diğer birçok alanda kullanılmaktadır.

Pirinç Metal Alaşımı Nedir ? Nelerden Oluşur ?

Pirinç, bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismi. Pirinçte bulunabilen diğer bazı elementler, kalay, kurşun, nikel, mangan, demir, alüminyum, arsenik, antimon ve fosfordur. Mangan ihtiva eden bazı pirinçlere tunç da denilmektedir. Aslında tunç (veya bronz) bakır-kalay alaşımıdır.

Krom-Nikel Makam Bayrak Direği – Krom Salon Direği

Krom nikel makam odası makam bayrak direği genellikle makam odalarında kullanılan fakat isteğe bağlı olarak bayrağın veya flamanın sergilenmesi gereken her yerde kullanılabilen bir üründür. Âlem hariç ( Ay-Yıldız) Direk Yüksekliği: 242 cm dir. İsteğe bağlı olarak her ebatta üretilir. Âlemli ( Ay-Yıldız) Direk Yüksekliği: 264 cm dir. İsteğe bağlı olarak her ebatta üretilir. Standart direk boyu: 225 cm ‘dir.

Ahşap Makam Bayrak Direği – Salon Direği

Genellikle makam odalarında kullanılan fakat oldukça zengin kullanım içeriğine sahip bir üründür. Salon direği de denilmektedir. Makamı temsil eder kalite ve özellikte imal edilmektedir. Çeşitleri mevcuttur. Boyu âlem dâhil ( ay-yıldız) genellikle özel ölçü istenmediği sürece 225 cm dir. Türk Bayrağı takılacağı zaman âlem yani ay-yıldız kullanılır. Diğer tüm hallerde âlem kesinlikle takılmaz. Âlem ( ay-yıldız ) ölçüsü 12 cm dir. Kullanım alanı genellikle makam odaları olsa bile diğer tüm alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

– Makam odalarında, toplantı salonlarında, konuşmacı kürsülerinin yan veya arka taraflarında, kongre, sempozyum ve organizasyonlarda, tanıtıcı bayrak takılması ile diğer birçok alanda kullanılmaktadır.

İnternet Site Tasarım ve Grafik Konularında Konusunda Uzman Müşteri Temsilcilerimiz İle Görüşebilirsiniz.

 

Icon Icon Icon Icon