turk bayrak satın al
roll up banner
yelken bayrak

X Banner Ürünleri

Kaliteli X Banner Ürünleri

X banner imalatı ve kurulumu görsel özellikleri ile beraber en kolay olan ürünümüzdür. X banner alüminyum çubuklardan imal edilmektedir. İçerisinde bulunan alüminyum çubuklar krom kapaklı dört adet vida ile x banner üzerine görsel sabitlenmektedir. X banner da yer alan dört adet vida el ile sıkıştırılmaktadır. İstenildiği zaman bu dört adet vida sökülmekte yeni görsel, sunum esnasında rahatlıkla değiştirilmektedir. Yıllardır süren tasarım tecrübesi ile interaktif tanıtım alanında hizmet veren firmamız bu hizmetler için gerekli olan tasarım çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlayabilmektedir.

En İyi X Banner Ürünleri

Reklam vermek isteyen müşterilerimize marka imajı konusunda yardımcı olmaya devam ediyoruz. Şirketimiz firmaların X banner aracılığı ile satışlarını arttırmalarında ve reklam yatırımlarını yaparken bütçelerini en doğru şekilde kullanmalarını sağlamaktadır. Reklam işinin gerektirdiği akademik bilgi ve tecrübe ile yön vermeye devam ediyoruz. Reklamcılık konsunda türlü tasarım ve prodüksiyonlarımızda, sistemde yer verdiğimiz tipografinin, görsel şekillerin, lekelerin ve renklerin ne anlama geldiğini bilmekte ve ona göre hedef kitle belirliyoruz. Banner ürünlerimiz alüminyum kasadan imal edilmiştir. Ürünlerimiz yerli ve ithal olarak satılmaktadır. İthal X banner da kendi içlerinde farklı özelliklerine göre değişim gösterirler. Ürünlerimizin tamamı alüminyum gövdeli, yan kapakları ile plastik, alt ayakları plastik türleri piyasada bulunmaktadır. Ürünün üst aparatları da farklıdır. Bannerlar sıkıştırma üst aparatı ile beraber yapıştırma üst aparatı ve boru içerisine geçme üst aparatı yer alan modelleri bulunmaktadır.

Açık Hava Reklamı

X Bannerlar dünya üzerinde en çok tercih edilen ekonomik görsel sunum sistemleri arasındadır. X Bannerların görsel alanı genel olarak60cm en x 180cm ebatlarında yer almaktadır. Bu sunumlar esnasında kullanılan baskı materyali dijital baskılı türündedir. Sunum sırasında sistem olarak X banner gergi sistemi kullanılmaktadır. Açık havalarda ve iç mekan konusunda reklamcılığının gelişme ve yenilenen teknoloji ile birlikte farklılaşma sürecini, şirketimiz sürekli olarak hizmetler ve çözümlerine yansıtmaktadır. Hizmetlerinde uluslararası kalite standartlarına yer veren firmamız reklamcılık eğitim ve yüksek tecrübesine sahip profesyonel ekibi ile ulusal ve uluslararası standartları ile bir çok markanın çeşitli reklam çözümlerine ortaklık edebilmektedir.

İnternet Site Tasarım ve Grafik Konularında Konusunda Uzman Müşteri Temsilcilerimiz İle Görüşebilirsiniz.

 

Icon Icon Icon Icon